STREFA TENISA ziemnego

CENNIKREZERWACJE

STREFA TENISA ZIEMNEGO

Posiadamy halę tenisową z 3 nowoczesnymi kortami, których podgrzewana nawierzchnia dywanowa typu Top Slite daje komfortowe warunki do gry. Specjalistyczny granulat tworzy amortyzującą powierzchnię, szczególnie sprzyjającą graczom po przebytych kontuzjach i urazach. Treningi odbywają się u nas przez cały rok. W naszym klubie można zarezerwować korty lub umówić się na indywidualne zajęcia. Najmłodsi mogą trenować w szkółkach działających na terenie klubu. Dużą popularnością cieszą się także turnieje tenisowe, organizowane u nas cyklicznie. W klubie działa wypożyczalnia sprzętu.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Nie odnaleziono wydarzeń!

SPRAWDŹ NASZE AKTYWNOŚCI!

STREFA RUCHU KSIAZENICE JUNIOR TENIS

KSIĄŻENICE JUNIOR TENIS CUP

Turniej KSIĄŻENICE JUNIOR TENIS CUP to cykliczna impreza sportowa organizowana w Strefie Ruchu dwa razy do roku dla najmłodszych miłośników gry w tenisa. Turnieje tenisowe kształtują charakter dziecka poprzez zabawę i zdrową rywalizację oraz uczą współzawodnictwa. W turnieju KSIĄŻENICE TENIS JUNIOR CUP mogą wziąć udział dzieci w wieku do 10 lat, a całemu wydarzeniu towarzyszy mnóstwo dodatkowych atrakcji.

TURNIEJ STREFA RUCHU KSIĄŻENICE TENIS CUP

Turniej Strefa Ruchu Książenice Tenis Cup to amatorski turniej tenisowy, w którym udział biorą kobiety i mężczyźni w różnym wieku z podziałem na kategorie singiel oraz debel. Organizowane przez nas turnieje to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim przyjazna atmosfera, świetna zabawa i aktywne spędzanie wolnego czasu.

LIGA SOFT TENIS

Liga SOFT TENIS jest organizowana w naszym klubie przez PSTA i skierowana jest dla wszystkich miłośników tego sportu, bez względu na płeć, wiek czy poziom zaawansowania. Liga składa się z 4 kolejek ligowych. Mecze w podziale na grupy 4 osobowe, są rozgrywane systemem “każdy z każdym”. Liga SOFT TENIS to propozycja zdrowej rywalizacji, która cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników tego sportu.

CENNIK TENISA ziemnego

GRY JEDNORAZOWE

 

GODZINY: CENA / 1H
6:00-14:00   60 zł
14:00-22:00 80 zł
WEEKEND  80 zł


WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

SPRZĘT: CENA
Rakieta Basic 5 zł
Rakieta Premium 15 zł
Piłka * 3 zł

* Przy wypożyczeniu 2 rakiet piłka GRATIS!

POSIADACZE KART

Zniżka z 1 kartą 15 zł
Zniżka z 2 kartami 30 zł

KARNET 8 H

CENA 560 zł (70 zł x 8)

 

GALERIA ZDJĘĆ

REZERWACJE

W celu rezerwacji kortu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego