STREFA TENISA ziemnego

CENNIKREZERWACJE

STREFA TENISA ZIEMNEGO

W obiekcie znajduję się hala tenisowa z 3 nowoczesnymi kortami, których podgrzewana nawierzchnia dywanowa typu Top Slite daje komfortowe warunki do gry. Specjalistyczny granulat tworzy amortyzującą powierzchnię, szczególnie sprzyjającą graczom po przebytych kontuzjach i urazach. Obiekt dostępny jest dla tenisistów przez cały rok do gier indywidualnych oraz do zorganizowanych zajęć z trenerami. Najmłodsi mogą także rozpocząc przygotę z tym sportem w szkółkach działających na terenie obiektu. Dużą popularnością cieszą się także organizowane przez nas turnieje tenisowe dla dorosłych i dla dzieci. W obiekcie można wypożyczyć sprzęt do gry.

Nadchodzące wydarzenia

SPRAWDŹ NASZE AKTYWNOŚCI!

TURNIEJ TENIS 10

Turniej TENIS10 to cykliczna impreza sportowa organizowana w Strefie Ruchu dwa razy do roku dla najmłodszych miłośników gry w tenisa. Turnieje tenisowe kształtują charakter dziecka poprzez zabawę i zdrową rywalizację oraz uczą współzawodnictwa. W turnieju TENIS 10 mogą wziąć udział dzieci w wieku do 10 lat, a całemu wydarzeniu towarzyszy mnóstwo dodatkowych atrakcji.

TURNIEJ STREFA RUCHU KSIĄŻENICE TENIS CUP

Turniej Strefa Ruchu Książenice Tenis Cup to amatorski turniej tenisowy, w którym udział biorą kobiety i mężczyźni w różnym wieku z podziałem na kategorie singiel oraz debel. Organizowane przez nas turnieje to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim przyjazna atmosfera, świetna zabawa i aktywne spędzanie wolnego czasu.

LIGA SOFT TENIS

Liga SOFT TENIS jest organizowana w naszym klubie przez PSTA i skierowana jest dla wszystkich miłośników tego sportu, bez względu na płeć, wiek czy poziom zaawansowania. Liga składa się z 4 kolejek ligowych. Mecze w podziale na grupy 4 osobowe, są rozgrywane systemem “każdy z każdym”. Liga SOFT TENIS to propozycja zdrowej rywalizacji, która cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników tego sportu.

CENNIK TENISA ziemnego

GRY JEDNORAZOWE

 

GODZINY: CENA / 1H
6:00-14:00 60 zł 80 zł
14:00-22:00 60 zł 120 zł
WEEKEND 60 zł 120

*promocja trwa od 1 maja do 30 września

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

SPRZĘT: CENA
Rakieta Basic 5 zł
Rakieta Premium 15 zł
Piłka * 3 zł

* Przy wypożyczeniu 2 rakiet piłka GRATIS!

POSIADACZE KART

Zniżka z 1 kartą 15 zł
Zniżka z 2 kartami 30 zł

KARNET 8 H

CENA 840 zł (105 zł x 8) 

* karnet ma ważność 3 miesięce od daty zakupu

REZERWACJE

W celu rezerwacji kortu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego