STREFA SIŁOWNI & FITNESS

CENNIKREZERWACJE

STREFA SIŁOWNI I FITNESS

Nasza siłownia zajmuje powierzchnie ponad 350 m2. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt najwyższej klasy i podzielona na strefy do pracy nad różnymi częściami ciała. Treningi można wykonywać indywidualnie lub przy wsparciu naszych wykwalifikowanych trenerów. Obok siłowni znajdują się także 2 sale  firtness o powierzchniach 100 m2 i 50 m2, na których odbywają się różnorodne zajęcia o różnej intensywności, formie i wykorzystywanym sprzęcie fitnessowym. Zajecia odbywają sie regularnie zgodnie z ustalonym wczesniej grafikiem zajęć.

Nadchodzące wydarzenia

SPRAWDŹ NASZE AKTYWNOŚCI!

SIŁOWNIA

Strefa siłowni to miejsce z nowoczesnym sprzętem najwyższej klasy takich firm jak Panatta, Ziva czy Concept2. Klienci mają do dyspozycji m.in strefę cross treningu, w której znajdują się takie przyrządy jak Kettlebells, rollery, piłki do masażu, gumy powerband, maty do treningu, ciężary typu Bumper, uchwyt typu „T-BAR”, uchwyt do Dipsów (pompki na poręczach) czy piłki slam ball. W drugiej strefie siłowni znajduje się wielofunkcyjna brama z wyciągami, bieżnie, orbitreki, wioślarze, rowerki do treningu cardio, wolno stojący modlitewnik, wyciągi góra-dół, 4 ławki wolnostojące z regulacją poziomów, sztangielki od 2 kg do 40 kg, suwnica Smitha. Dysponujemy maszynami do ćwiczenia mięśni: brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, naramiennych, ramion oraz nóg oraz zestaw gryfów olimpijskich. W ofercie klubu są także indywidualne treningi z trenerem.

FITNESS

W naszym obiekcie odbywają się różnorodne zajęcia fitness, dając tym samym możliwość dopasowania intensywności i formy ćwiczeń do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W naszym grafiku znajdują się popularne zajęcia takie jak Zumba, Pilates, ABT, TBC, Streching, Step, Pump, Joga, Płaski brzuch, Tai Chi, Tabata, Deep Work czy Ladies Latino. W naszej ofercie znajdują się także zajęcia na specjalnych bieżniach Race Walker.

 

GRAFIK ZAJĘĆ

TRENINGI PERSONALNE

Swoją przygodę w Strefie siłowni i fitness warto zacząć przy wsparciu doświadczonych trenerów personalnych, którzy pomogą osiągnąć wyznaczony cel. Na pierwszych spotkaniach sprawdzają możliwości i ograniczenia Klienta po to, aby indywidualnie dopasować odpowiedni zestaw ćwiczeń. Trener personalny korzystając ze swojego doświadczenia dobiera optymalny plan ćwiczeń, a w razie potrzeby podpowie także jak ustawić sobie dietę, czy suplementację diety. Trener kontroluje postępy i modyfikuje plan treningu, w zależności od potrzeb i osiąganych rezultatów.

CROSSTREFA

Gdy po raz pierwszy w 2019 roku zorganizowaliśmy zawody CrosStrefa nie myśleliśmy wówczas o tym, że nabiorą takiego rozmachu i będzie o nich głośno w całym kraju. Obecnie na nasze zawody zjeżdżają sie wybitni sportowcy, którym stawiamy wysoko poprzeczki w rywalizacji crossfitnesowej. Zawody CrosStrefa są bardzo widowiskowe, a uczestnicy często pokonują swoje granice wytrzymałości.

CENNIK SIŁOWNI I FITNESS

SIŁOWNIA & FITNESS

 

NAZWA ILOŚĆ WEJŚĆ
CENA 
Wejście jednorazowe 1 39 zł
Pakiet 4 wejść 4 99 zł
Pakiet 8 wejść 8 149 zł
Karnet OPEN No limit 199 zł
Karnet PORANKI & WEEKENDY pn.-pt. do14:00 + weekend 129 zł
Karnet DLA PAR
No limit 359 zł

 *Przedłuż karnet OPEN w terminie 3 dni i zyskaj 20 zł rabatu na kolejny.
**Przedłuż karnet w terminie 3 dni i zyskaj 9 zł rabatu na kolejny.

Pakiety i karnety należy zrealizować w ciągu 30 dni od aktywacji. Dla uczniów, studentów i seniorów 15% zniżki na wszystkie pakiety i karnety.

POSIADACZE KART

 

 

 

WEJŚCIE BEZ DOPŁAT

INFORMACJE

W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego