STREFA SIŁOWNI & FITNESS

CENNIKREZERWACJE

STREFA SIŁOWNI I FITNESS

Nasza siłownia o powierzchni ponad 440  jest doskonale wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt klasy premium, takich marek jak Panatta, Ziva i Concept2. Treningi można wykonywać indywidualnie lub we współpracy z naszymi wykwalifikowanymi trenerami personalnymi. Dodatkowo, w naszym obiekcie znajdują się dwie sale fitness. Sala duża o powierzchni 105 m² oraz mniejsza o powierzchni 90 . W tych salach regularnie odbywają się różnorodne zajęcia fitness, obejmujące różne formy, intensywności i wykorzystanie specjalistycznego sprzętu fitnessowego. Nasze zajęcia są planowane zgodnie z ustalonym wcześniej grafikiem, co zapewnia regularność i dostępność dla naszych klientów.

SPRAWDŹ NASZE AKTYWNOŚCI!

SIŁOWNIA

Nasza siłownia to królestwo dla miłośników treningu, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Znajdziesz tu imponującą bramę do treningu funkcjonalnego marki Ziva, która oferuje niezliczone możliwości treningowe oraz sprzęt, który pomoże Ci rozwijać w pełni całe ciało. To miejsce, gdzie Twoje treningi nabiorą nowego wymiaru.

Znajdziesz tu rower powietrzny AirBike, który zapewnia intensywny trening cardio oraz wioślarz Row Concept 2, doskonały do wzmacniania mięśni pleców i ramion. Rowerki stacjonarne, bieżnie, schody i orbitreki są dostępne dla tych, którzy preferują różnorodność w treningu aerobowym.

Niezastąpione są maszyny renomowanej marki Panatta, dzięki którym możemy wyizolować poszczególne partie mięśniowe, aby jeszcze bardziej przepracować obszar, na którym nam zależy. Są to m. in. maszyny na mięśnie brzucha, maszyna do wyciskania nad głowę, maszyna do wyciskania na klatkę piersiową, suwnica 45 stopni, hack squat oraz ławki z regulacją kąta pracy. Duża brama z wyciągami pozwalają na trening wielu różnych partii mięśniowych, dostarczając wyjątkowo skutecznych rezultatów.

Jeśli interesuję Cię trening funkcjonalny, zdecyduj się na intensywne ćwiczenia z wykorzystaniem TRX oraz drabinek gimnastycznych. Dla miłośników treningu siłowego przygotowaliśmy strefę z różnorodnymi sztangielkami, klatką treningową oraz suwnicą Smitha. Dodatkowo, dostępne są gryfy olimpijskie proste, łamane i trap bar, spełniające oczekiwania nawet najbardziej zaawansowanych entuzjastów siłowni.

ZAJĘCIA FITNESS

W naszym obiekcie oferujemy różnorodne zajęcia fitness, dając tym samym możliwość dostosowania intensywności i formy ćwiczeń do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W naszym grafiku znajdują się m.in. popularne zajęcia, takie jak Zumba, Joga, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Pump, Tabata, Interwały, BodyShape, Cardio & muscle, Stretching, ABT, Latino/Salsa, TRX, a także zajęcia na specjalnych bieżniach napędzanych siłą własnych mięśni – Race Walker. Dołącz do nas i odkryj swoje ulubione zajęcia, czerpiąc korzyści z różnorodnych form treningu dostępnych w naszym obiekcie.

CENNIK SIŁOWNI I FITNESS

SIŁOWNIA & FITNESS

 

NAZWA ILOŚĆ WEJŚĆ
CENA 
Wejście jednorazowe 1 39 zł
Pakiet 4 wejść 4 99 zł
Pakiet 8 wejść 8 149 zł
Karnet OPEN No limit 199 zł
Karnet PORANKI & WEEKENDY pn.-pt. do14:00 + weekend 129 zł
Karnet DLA PAR
No limit 359 zł

*Przedłuż karnet OPEN w terminie 3 dni i zyskaj 20 zł rabatu na kolejny.
**Przedłuż karnet w terminie 3 dni i zyskaj 9 zł rabatu na kolejny.

Pakiety i karnety należy zrealizować w ciągu 30 dni od aktywacji. Dla uczniów, studentów i seniorów 15% zniżki na wszystkie pakiety i karnety.

POSIADACZE KART

 

 

WEJŚCIE BEZ DOPŁAT

TRENINGI PERSONALNE

Swoją przygodę w Strefie siłowni i fitness warto zacząć przy wsparciu doświadczonych trenerów personalnych, którzy pomogą osiągnąć wyznaczony cel. Na pierwszych spotkaniach sprawdzają możliwości i ograniczenia Klienta po to, aby indywidualnie dopasować odpowiedni zestaw ćwiczeń. Trener personalny korzystając ze swojego doświadczenia dobiera optymalny plan ćwiczeń, a w razie potrzeby podpowie także jak ustawić sobie dietę, czy suplementację diety. Trener kontroluje postępy i modyfikuje plan treningu, w zależności od potrzeb i osiąganych rezultatów.

NASI TRENERZY PERSONALNI

Patryk K.

Patryk W.

Artur

Klaudia

Jakub

Marta

Nasi trenerzy personalni pomogą Ci osiągnąć sylwetkę, o której marzysz. Skorzystaj z bogatego doświadczenia i wiedzy naszych trenerów, aby zdobyć motywację i skutecznie pracować nad poprawą kondycji fizycznej. Ceny treningów są ustalane bezpośrednio z trenerami. Wybierz najlepszego trenera personalnego dla siebie i rozpocznij swoją drogę do zdrowszego i aktywnego życia już dziś!

Nadchodzące wydarzenia

INFORMACJE

W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego