STREFA SIŁOWNI & FITNESS

CENNIKREZERWACJE

STREFA SIŁOWNI I FITNESS

Zadbaliśmy o to, aby nasza siłownia o powierzchni ponad 350 m2 wyposażona była w nowoczesny sprzęt najwyższej klasy. Strefę fitness tworzą 2 sale o powierzchniach 100 m2 i 50 m2, na których odbywają się różnorodne zajęcia różniące się między sobą intensywnością, formą i wykorzystywanym sprzętem fitnessowym. W ofercie klubu mamy także indywidualne treningi z trenerem. Rodzice mogą także zabrać ze sobą dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne miejsce zabaw i aktywności.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Nie odnaleziono wydarzeń!

SPRAWDŹ NASZE AKTYWNOŚCI!

 

SIŁOWNIA

Strefa Ruchu Książenice to także bogato wyposażona siłownia, z nowoczesnym sprzętem najwyższej klasy takich firm jak Panatta, Ziva czy Concept2. Klienci mają do dyspozycji m.in strefę cross treningu, w której znajdują się takie przyrządy jak Kettlebells, rollery, piłki do masażu, gumy powerband, maty do treningu, ciężary typu Bumper, uchwyt typu „T-BAR”, uchwyt do Dipsów (pompki na poręczach) czy piłki slam ball. W drugiej strefie siłowni znajduje się wielofunkcyjna brama z wyciągami, bieżnie, orbitreki, wioślarze, rowerki do treningu cardio, wolno stojący modlitewnik, wyciągi góra-dół, 4 ławki wolnostojące z regulacją poziomów, sztangielki od 2 kg do 40 kg, suwnica Smitha. Dysponujemy maszynami do ćwiczenia mięśni: brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, naramiennych, ramion oraz nóg oraz zestaw gryfów olimpijskich. W ofercie klubu są także indywidualne treningi z trenerem.

FITNESS

W Strefie Ruchu odbywają się różnorodne zajęcia fitness, dając tym samym możliwość dopasowania intensywności i formy ćwiczeń do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W naszym grafiku znajdują się popularne zajęcia takie jak Zumba, Pilates, ABT, TBC, Streching, Step, Pump, Joga, Płaski brzuch, Tai Chi, Tabata, Deep Work czy Ladies Latino. W naszej ofercie znajdują się także zajęcia na specjalnych bieżniach Race Walker.

 

GRAFIK ZAJĘĆ

TRENINGI PERSONALNE

Swoją przygodę w Strefie siłowni i fitness warto zacząć przy wsparciu doświadczonych trenerów personalnych, którzy pomogą osiągnąć wyznaczony cel. Na pierwszych spotkaniach sprawdzają możliwości i ograniczenia Klienta po to, aby indywidualnie dopasować odpowiedni zestaw ćwiczeń. Trener personalny korzystając ze swojego doświadczenia dobiera optymalny plan ćwiczeń, a w razie potrzeby podpowie także jak ustawić sobie dietę, czy suplementację diety. Trener kontroluje postępy i modyfikuje plan treningu, w zależności od potrzeb i osiąganych rezultatów.

MIEJSCE ZABAW I AKTYWNOŚCI DLA DZIECI

Stworzyliśmy miejsce zabaw i aktywności dla dzieci. Jest to rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą ominąć treningu i muszą zabrać ze sobą swoje pociechy. W trakcie treningu rodzica, dziecko może spędzić mile czas ćwicząc na sportowym, dziecięcym sprzęcie renomowanej włoskiej firmy Panatta lub bawiąc się w miejscu przygotowanym specjalnie dla niego.

CENNIK SIŁOWNI I FITNESS

SIŁOWNIA & FITNESS

 

NAZWA ILOŚĆ WEJŚĆ
CENA 
Wejście jednorazowe 1 30 zł
Pakiet 4 wejść 4 80 zł
Pakiet 8 wejść 8 120 zł
Pakiet 12 wejść 12 150 zł
Karnet OPEN No limit 170 zł
Karnet PORANKI & WEEKENDY pn.-pt. do14:00 + weekend 130 zł
Karnet WEEKENDY No limit 80 zł
Karnet DLA PAR
No limit 320 zł

 

Pakiety i karnety należy zrealizować w ciągu 30 dni od aktywacji. Dla uczniów, studentów i seniorów 15% zniżki na wszystkie pakiety i karnety.

POSIADACZE KART

 

 

WEJŚCIE BEZ DOPŁAT

INFORMACJE

W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego