STREFA FIZJOTERAPII

CENNIKINFORMACJE

STREFA FIZJOTERAPII I HIPERBARII

TAKTUS Gabinet Fizjoterapii, Naturopatii i Hiperbarii prowadzony przez Natalię Błaszkiewicz oferuje szeroki zakres usług łączących fizjoterapię i naturoterapię, które przyspieszają procesy autoregulacji organizmu.

W ofercie znajduje się również komora hiperbaryczna o ciśnieniu 1,5 ATA. Sesje w komorze hiperbarycznej przyczyniają się m.in. do zmniejszania stanu zapalnego, redukcji stresu, wzrostu ilości komórek macierzystych, poprawy kondycji skóry oraz jakości snu. Komora hiperbaryczna jest nazywana naturalnym dopingiem, dlatego świetnie sprawdza się u osób aktywnie spędzających czas wolny. Stosowana jest także w profilaktyce chorób cywilizacyjnych.

Kilka słów o Natalii:

“Fizjoterapia jest moja pasją. Od 2016 roku pomagam pacjentom w powrocie do sprawności i poprawy ich samopoczucia. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W czerwcu 2023 ukończyłam roczne studium Naturopatii w Mistrzowskiej Szkole Naturopatii MISANA.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach. W swojej pracy opieram się na podejściu holistycznym wykorzystując w tym celu wiedzę z dziedziny medycyny konwencjonalnej jak i naturoterapeutycznej. Szukam przyczyny dolegliwości, nie skupiam się jedynie na objawach. Jestem zdania,że „zwiększanie świadomości tego co dzieje się w naszym ciele znacznie przyspiesza procesy regeneracji i zmniejsza ryzyko nawrotu dolegliwości”.

W swojej praktyce poza pracą manualną wykorzystuję różne metody terapeutyczne,m.in. igłoterapię suchą, pijawkę lekarską, bańki ogniowe,pinoterapię, świecowanie uszu.

W swojej karierze zawodowej miałam okazję wspierać sportowców na arenie międzynarodowej – w tym siatkarzy podczas Letniej Uniwersjady w Neapolu w 2019 roku.”

Pozwól mi zatroszczyć się o swoje zdrowie!

CENNIK

FIZJOTERAPIA

USŁUGA CENA
Wizyta u fizjoterapeuty 160 zł

KOMORA HIPERBARYCZNA

SESJE CENA
1 x 60 min 130 zł 150 zł
10 x 60 min 1000 zł 1200 zł

*promocja trwa do 31 sierpnia 2023 r.

GALERIA ZDJĘĆ

INFORMACJE

W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.