STREFA RUCHU KSIĄŻENICE

Strefa Ruchu Książenice to jedyny tak nowoczesny i kompleksowy klub sportowy w okolicy. Każdy może tu zrealizować swoje sportowe ambicje, w wielu dyscyplinach takich jak squash, badminton, tenis ziemny, tenis stołowy, siatkówka, siłownia i fitness. Jesienią 2019 roku obok obiektu głównego powstała także strefa footballu z 3 boiskami do piłki nożnej, z profesjonalną murawą pod balonem. Naszą bogatą ofertę sportową uzupełniliśmy strefami, które pozwolą naszym Klientom spędzić aktywnie i przyjemnie czas w naszym obiekcie. Można na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne odżywki, sprzęt sportowy, akcesoria, czy odzież sportową. Zadbaliśmy o komfortowe zaplecze sanitarne, sauny, toaletki w damskiej szatni, wypożyczalnię sprzętu, trybuny oraz miejsce zabaw i aktywności dla dzieci. Po treningu można także odwiedzić naszą Restaurację Strefę Sushi, zjeść zestawy i rolki sushi, dania ciepłe, rameny, makarony Yaki Udon lub napić się pysznej kawy, smoothie lub odpocząć przy deserze.

 

Nasz obiekt posiada 9 stref sportowej aktywności: 3 korty tenisowe, 7 kortów do badmintona (3 korty na hali + 4 maty turniejowe) / hale do siatkówki, 4 klatki do squasha, 4 stoły do tenisa stołowego, 2 sale fitness, 3 boiska do piłki nożnej pod balonem, przestronną siłownię, sauny. Organizujemy liczne imprezy sportowe, turnieje oraz sportowe urodziny dla najmłodszych.

Informujemy, że Strefa Ruchu Książenice w styczniu 2021 roku uzyskała Subwencję Finansową w ramach Tarczy Antykryzysowej od Polskiego Funduszu Rozwoju.