STREFA SQUASHA

CENNIKREZERWACJE

STREFA SQUASHA

Posiadamy 4 korty do squasha renomowanej firmy McWil, które są zgodne z wymaganiami WSF. Korty mają amortyzującą podłogę, a ściany zapewniają jednakowe odbicie. Strefa squasha posiada komfortowe warunki do treningu, a także przestronne zaplecze dla widzów, dzięki temu organizowane przez nas turnieje stają się atrakcyjnym widowiskiem dla każdego. Na terenie naszego klubu działają szkółki juniorskie i dodatkowo organizowane są ligowe rozgrywki. Dla osób rozpoczynających przygodę z tym sportem zapewniamy wykwalifikowanych trenerów oraz wypożyczalnię sprzętu.

Nadchodzące wydarzenia

SPRAWDŹ NASZE AKTYWNOŚCI!

KOBIETA RAKIETA

W naszym obiekcie odbywają sie cykliczne zajęcia squasha dla kobiet. Są to dedykowane treningi dla Pań, które chcą się nauczyć od podstaw gry lub chcą doszkalać swoje umiejętności. Treningi odbywają się raz w tygodniu pod okiem doświadczonych trenerów i prowadzone są w małych grupach, dzięki temu każda z uczestniczek efektywnie korzysta z zajęć.

ABC SQUASHA

ABC SQUASH to propozycja dla osób, które nigdy nie grały, a chciałyby spróbować swoich sił w tym sporcie. Raz w miesiącu organizujemy darmowe zajęcia z trenerem. Przedstawiamy zasady gry i uczymy podstawowych umiejętności, które dają solidne podstawy do dalszych indywidualnych ćwiczeń. W ramach zajęć uczestnicy bezpłatnie korzystają z kortów i sprzętu. Organizatorem cyklu zajęć ABC jest Fundacja Akademia Sportu Strefy Ruchu Książenice. Projekt jest dofinansowany przez Gminę Grodzisk Mazowiecki, dzięki temu zajęcia są bezpłatne.

STREFA4SQUASH

STREFA4SQUASH to cykl turniejów squasha dla graczy na różnym stopniu zaawansowania. Niezależnie od posiadanych umiejętności, każdy może spróbować swoich sił w tych zawodach. W Strefie Ruchu organizowane są turnieje amatorskie oraz terminowe rozgrywki Polskiego Związku Squasha. Zawody odbywają się kilka razy w roku.

LIGA SQUASH

Osoby grające regularnie mogą wziąć udział w LIDZE SQUASHA, która odbywa się we współpracy z naszymi klubowymi trenerami w każdy poniedziałek i czwartek o 19:00 oraz w niedzielę o 17:30.

Aktualne wyniki ligi:

poniedziałki – Książenice – Strefa Ruchu – Poniedziałek

czwartki – Książenice – Strefa Ruchu – Czwartek

                                                                                                niedziele – Książenice – Strefa Ruchu – Niedziela

CENNIK SQUASHA

GRY JEDNORAZOWE

GODZINY: CENA / 1H
6:00-14:00 45 zł
14:00-22:00 65 zł
WEEKEND 65 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

SPRZĘT: CENA
Rakieta Basic 5 zł
Rakieta Premium 15 zł
Piłka* 3 zł

* Przy wypożyczeniu 2 rakiet piłka GRATIS!

ZNIŻKI Z KARTAMI

Zniżka z 1 kartą 15 zł
Zniżka z 2 kartami 30 zł

KARNET 8 H

CENA 480 zł (60zł x 8) 

* karnet ma ważność 3 miesięce od daty zakupu

GALERIA ZDJĘĆ

REZERWACJE

W celu rezerwacji kortu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego