STREFA BADMINTONA

CENNIKREZERWACJE

STREFA BADMINTONA

Nasz obiekt posiada bardzo dobre warunki do codziennej gry w badmintona, a także do organizowania większych rozgrywek. Mamy dedykowaną halę z 3 kortami z profesjonalną nawierzchnią sportową firmy Omnisport Tarkett oraz dodatkowo 4 specjalne maty turniejowe rozłożene na hali tenisowej. Na terenie naszego obiektu działają również szkółki juniorskie i organizowane są cykliczne amatorskie ligi oraz profesjonalne turnieje. Dla osób rozpoczynających przygodę z tym sportem zapewniamy wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz wypożyczalnię sprzętu.

 

Nadchodzące wydarzenia

SPRAWDŹ NASZE AKTYWNOŚCI!

SEKCJA LEGIA BADMINTON SCHOOL

SEKCJA LEGIA BADMINTON SCHOOL dla dzieci i młodzieży działająca na terenie Strefy Ruchu jest prowadzona przez renomowany klub sportowy – Legia Warszawa. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu, w małych grupach pod okiem doświadczonych trenerów, dzięki czemu każde dziecko efektywnie korzysta z zajęć.

ABC BADMINTONA

ABC BADMINTONA to propozycja dla osób, które nigdy nie grały, a chciałyby spróbować swoich sił w tym sporcie oraz dla początkujących graczy, którzy chcą doszkolić swoje umiejętności. Raz w miesiącu organizujemy darmowe zajęcia z trenerem. Na zajęciach przedstawiamy zasady gry i uczymy podstawowych umiejętności, które dają solidne podstawy do dalszych indywidualnych ćwiczeń. W ramach zajęć uczestnicy bezpłatnie korzystają z kortów i sprzętu. Organizatorem cyklu zajęć ABC jest Fundacja Akademia Sportu Strefy Ruchu Książenice. Projekt jest dofinansowany przez Gminę Grodzisk Mazowiecki.

BADSTREFA

BADSTREFA to cykl amatorskich rozgrywek w badmintona dla dorosłych graczy organizowany przez Strefę Ruchu Książenice. Rozgrywki odbywają się w kilku kategoriach ze względu na poziom zaawansowania oraz z podziałem na kobiety i mężczyzn. Turniej zapewnia sportową rywalizację i jest to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w tym sporcie.  

BADSTREFA JUNIOR

BADSTREFA JUNIOR to cykl profesjonalnych rozgrywek w badmintona dla dzieci i młodzieży organizowany przez Strefę Ruchu Książenice. Rozgrywki odbywają się w kilku kategoriach wiekowych, w których udział biorą gracze w wieku od 6 do 16 lat. Turniej zapewnia sportową rywalizację i jest to świetna okazja do sprawdzenia się w tym sporcie.

AMATORSKA LIGA BADMINTONA

Amatorska Liga Badmintona, to projekt skierowany jest do szerokiej rzeszy miłośników badmintona, amatorsko uprawiających ten sport. W rozgrywkach może wziąć udział każdy chętny, bez względu na umiejętności.

CENNIK BADMINTONA

GRY JEDNORAZOWE

GODZINY: CENA / 1H
6:00-14:00 40 zł
14:00-22:00 65 zł
WEEKEND 65 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

SPRZĘT: CENA
Rakieta Basic 5 zł
Rakieta Premium 15 zł
Lotka * 3 zł

* Przy wypożyczeniu 2 rakiet lotka GRATIS!

ZNIŻKI Z KARTAMI

 

Zniżka z 1 kartą 15 zł
Zniżka z 2 kartami 30 zł

KARNET 8 H

CENA 480 zł (60 zł x 8)

* karnet ma ważność 3 miesięce od daty zakupu

GALERIA ZDJĘĆ

REZERWACJE

W celu rezerwacji kortu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego