LEGIA SPORTS ACADEMY

INFORMACJE

LEGIA SPORTS ACADEMY

 

Na terenie naszego klubu działają 3 sekcje sportowe prowadzone przez największy w Polsce klub sportowy Legia Warszawa. W naszym obiekcie dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach ze squasha, badmintona i piłki nożnej. Doświadczeni trenerzy szkolą najmłodszych w małych grupach, dzięki temu każdy efektywnie korzysta z treningu.

 

SPRAWDŹ NASZE AKTYWNOŚCI!

 

 

SEKCJA LEGIA BADMINTON SCHOOL

SEKCJA LEGIA BADMINTON SCHOOL dla dzieci i młodzieży działająca na terenie Strefy Ruchu jest prowadzona przez renomowany klub sportowy – Legia Warszawa. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu, w małych grupach pod okiem doświadczonych trenerów, dzięki czemu każde dziecko efektywnie korzysta z zajęć.

SEKCJA SQUASH LEGIA WARSZAWA

SEKCJA SQUASH LEGIA WARSZAWA dla dzieci i młodzieży działająca na terenie Strefy Ruchu jest prowadzona przez renomowany klub sportowy – Legia Warszawa. Treningi odbywają się raz w tygodniu pod okiem doświadczonych trenerów i prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu każde dziecko efektywnie korzysta z zajęć.

strefa ruchu książenice

SEKCJA LEGIA SOCCER SCHOOLS

SEKCJA LEGIA SOCCER SCHOOLS dla dzieci i młodzieży jest prowadzona przez renomowany klub sportowy – Legia Warszawa. Treningi odbywają się  w nowym obiekcie na profesjonalnej murawie pod balonem. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych trenerów w małych grupach, dzięki czemu każde dziecko efektywnie korzysta z zajęć.

GALERIA ZDJĘĆ

INFORMACJE

W celu uzyskania informacji na temat zajęć zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego