Total Body Conditioning

TBC to jedna z odmian aerobiku. Składa się zarówno z tradycyjnych ćwiczeń aerobowych, jak i z ćwiczeń na rzeźbienie mięśni. Pierwsze wykonywane są zazwyczaj w rytm, drugie – z wykorzystaniem gum, hantli, taśm itp. Jak już sama nazwa wskazuje TBC ma za zadanie ukształtować całe ciało jednocześnie. Zajęcia rozpoczynają się od nieskomplikowanej rozgrzewki trwającej ok. 10 minut. Następnie wykonywane są ćwiczenia wzmacniające na każdą partię mięśni: ramiona, brzuch, pośladki itd.

TBC pozwala przede wszystkim wyrzeźbić ciało. Poza tym poprawia kondycję i wydolność fizyczną organizmu, a także reguluje metabolizm. Przyspiesza krążenie, dzięki czemu skóra staję się jędrniejsza i ładniejsza. Poprawia koordynację ruchową i poczucie rytmu.

Zajęcia są dla każdego z wyjątkiem kobiet w ciąży i osób mających poważne problemy z kręgosłupem.

Podstawowe informacje

Termin: wtorek 09:00

Czas trwania: 55 minut

Sala: duża

Limit osób: 11

Typ zajęć: wzmacnianie

Marta

trener fitness

Ukończyła kurs instruktorski w prestiżowej szkole Fitness University. Stale doskonali swoje umiejętności na szkoleniach, konwencjach i warsztatach fitness. W swojej pracy głównie kieruje się indywidualnym podejściem do każdego uczestnika zajęć. Nie uznaje kompromisów podczas zmagania się z wysiłkiem fizycznym i w drodze do celu.

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji