Deep Work

Deep Work to atletyczny, prosty, twardy, energetyczny trening funkcjonalny, znacznie wyróżniający się na tle innych znanych programów. Fazy treningu odnoszą się do pięciu pierwiastków: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które symbolizują różne źródła energii. Bazują także na koncepcji Yin i Yang, łączących w sobie pierwiastek mentalny i fizyczny.

Deep Work, to szybki, intensywny trening krążeniowo-oddechowy, charakteryzujący się interwałową budową jednostki treningowej. Sekwencje ruchów w treningu zaprojektowano tak, aby zawsze łączyły w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe. Po każdym treningu ciało jest zmęczone, ale jest to zmęczenie pozytywne, dzięki któremu wszystkie złe emocje odchodzą na bok.

Deep Work jest treningiem wymagającym, intensywnym i dynamicznym, przeznaczonym dla osób które potrzebują adrenaliny i szybkości. To także doskonały trening uzupełniający zajęcia wzmacniające, ćwiczenia na siłowni czy sporty wytrzymałościowe.

W czasie godzinnych zajęć można spalić nawet 800 kcal.

Podstawowe informacje

Termin: sobota 10:00

Czas trwania: 55 minut

Sala: duża

Limit osób: 15

Typ zajęć: wzmacnianie

Agata

trener fitness

Dyplomowany instruktor międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFFA oraz oraz International FACTS® Instructor. Dodatkowo ukończyła szereg szkoleń min. Pilates, Piates balance, Body ball, Tabata, Stretching, Dietetyka i suplementacja I oraz II poziom. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego i mentalnego. Zajęcia prowadzi z naciskiem na całościowe przygotowanie ciała pod kątem wydolnościowym, wytrzymałościowym i redukcyjnym. Wierzy, że wysiłek fizyczny jest doskonałą rozrywką i sposobem na miłe spędzanie wolnego czasu. Agata doskonali swój warsztat nie tylko regularnie prowadząc zajęcia, ale również uczestnicząc w wielu konwencjach. Fitness doskonale odzwierciedla jej charakter, który jest dynamiczny, żywiołowy i wesoły. Zajęcia z Agatą to połączenie dobrego humoru oraz dużego wycisku.

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji