Pilates + Stretching

Pilates to forma ćwiczeń fizycznych, która sprzyja utrzymaniu równowagi w organizmie. Zajęcia przywracają dobre samopoczucie i pozwalają się zrelaksować. Wykonując ćwiczenia regularnie, poprawiamy siłę, równowagę, elastyczność i koordynację ciała. Tego typu aktywność fizyczna jest zalecana każdemu, kto chce poprawić i utrzymać swoją sprawność fizyczną.

Stretching jest idealnym dodatkiem do każdego rodzaju treningu. Dzięki napinaniu, rozluźnianiu oraz rozciąganiu mięśni zwiększa ruchomość stawów, wzmacnia ścięgna, poprawia ukrwienie oraz eliminuje napięcia. Jest również doskonałym sposobem wyciszenia organizmu po treningu.

Podstawowe informacje

Termin: niedziela 12:00

Czas trwania: 55 minut

Sala: duża

Limit osób: 11

Typ zajęć: siła i równowaga

Natalia

trener fitness

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness: nowoczesne formy gimnastyki. Do jej ulubionych zajęć należą takie formy jak: choreografie, wzmacnianie, a także Pilates, Pilates balance oraz Trening funkcjonalny. Natalia uwielbia swoją pracę, pasją zaraża wszystkich dookoła. Lubi nowości i nie boi się wyzwań. Przez życie idzie z nieodłącznym uśmiechem. Jej motto to ”Do, or do not. There is no try”.

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji