Total Body Conditioning + Fit Ball

TBC to jedna z odmian aerobiku. Składa się zarówno z tradycyjnych ćwiczeń aerobowych, jak i z ćwiczeń na rzeźbienie mięśni. Pierwsze wykonywane są zazwyczaj w rytm, drugie – z wykorzystaniem gum, hantli, taśm itp. Jak już sama nazwa wskazuje TBC ma za zadanie ukształtować całe ciało jednocześnie. Zajęcia rozpoczynają się od nieskomplikowanej rozgrzewki trwającej ok. 10 minut. Następnie wykonywane są ćwiczenia wzmacniające na każdą partię mięśni: ramiona, brzuch, pośladki itd.

TBC pozwala przede wszystkim wyrzeźbić ciało. Poza tym poprawia kondycję i wydolność fizyczną organizmu, a także reguluje metabolizm. Przyspiesza krążenie, dzięki czemu skóra staję się jędrniejsza i ładniejsza. Poprawia koordynację ruchową i poczucie rytmu.

Zajęcia są dla każdego z wyjątkiem kobiet w ciąży i osób mających poważne problemy z kręgosłupem.

Fit Ball to trening na dużej piłce, który wzmacnia mięśnie szkieletowe oraz ujędrnia ciało poprzez balans w różnych pozycjach. Ćwiczenia z piłką poprawiają umiejętność czucia ciała w przestrzeni, zwiększają ruchomość w stawach, poprawiają kondycję, korygują wady postawy. Trening skierowany jest do wszystkich.

Podstawowe informacje

Termin: niedziela 11:00

Czas trwania: 55 minut

Sala: duża

Limit osób: 11

Typ zajęć: wzmacnianie

Natalia

trener fitness

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness: nowoczesne formy gimnastyki. Do jej ulubionych zajęć należą takie formy jak: choreografie, wzmacnianie, a także Pilates, Pilates balance oraz Trening funkcjonalny. Natalia uwielbia swoją pracę, pasją zaraża wszystkich dookoła. Lubi nowości i nie boi się wyzwań. Przez życie idzie z nieodłącznym uśmiechem. Jej motto to ”Do, or do not. There is no try”.