Brzuch & Stretching

Brzuch & Stretching - specjalistyczny trening ukierunkowany na wzmocnienie mięśni brzucha i spalanie tkanki tłuszczowej. Gwarantuje zmniejszenie obwodu talii, zwiększenie siły mięśni oraz ulgę dla kręgosłupa. Trening dzielony jest zwykle na trzy części. Pierwsza część - typowe cardio, dzięki któremu podniesiesz tętno, spalisz zbędne kalorie i rozgrzejesz swoje ciało. Druga część - to ćwiczenia skupione głównie na kształtowaniu mięśni.
Stretching - ostatnia część treningu, to ćwiczenia rozciągające, które zwiększą ruchomość twoich stawów, wzmocnią ścięgna i poprawią ukrwienie organizmu.

Brzuch & Stretching to doskonały trening wzmacniający dla każdego. Kształtuje sylwetkę, wzmacnia ścięgna i stawy, rozwija koordynację i spala kalorie.

Podstawowe informacje

Termin: środa 20:30

Czas trwania: 55 minut

Sala: mała

Limit osób: 11

Typ zajęć: wzmacnianie

Wiola

trener fitness

Zafascynowana tańcem od najmłodszych lat. Wieloletnia współpraca z grupą tańca nowoczesnego upewniła ją w przekonaniu, że taniec to jej największa pasja. Z biegiem lat pokochała również fitness. Chcąc połączyć obie specjalności wybrała się na kursy: Zumba®, Zumba Sentao®,Zumba Toning® oraz Zumba Kids®, które ukończyła pozytywnie zdobywając certyfikaty. Jej specjalizacją są zajęcia wzmacniające, a w szczególności treningi TRX®. Wiola regularnie uczestniczy w licznych konwencjach oraz warsztatach, zdobywając cenną wiedzę, którą dzieli się z uczestnikami podczas zajęć.

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji