Tenis

NOWOCZESNE KORTY TENISOWE POD WARSZAWĄ

 

W Strefie Ruchu Książenice znajduje się hala tenisowa z 3 nowoczesnymi kortami. Podgrzewana nawierzchnia dywanowa typu Top Slite daje komfortowe warunki do gry. Specjalistyczny granulat tworzy amortyzującą powierzchnię, która szczególnie sprzyja graczom po przebytych kontuzjach i urazach. Treningi odbywają się u nas przez cały rok. W naszym klubie można zarezerwować korty lub umówić się na indywidualne zajęcia. Tenis jest popularnym sportem wśród osób w każdym wieku. Sport ten ćwiczy szybkość, refleks i koncentrację. Najmłodsi mogą trenować w szkółkach działających na terenie klubu. Dużą popularnością cieszą się także turnieje tenisowe, organizowane u nas cyklicznie. W klubie działa wypożyczalnia sprzętu.

 

 

SEKCJA TENISA LEGIA WARSZAWA

Sekcja tenisa dla dzieci i młodzieży działająca na terenie Strefy Ruchu jest prowadzona przez największy w Polsce klub sportowy Legia Warszawa. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu, prowadzą je doświadczeni trenerzy w małych grupach, dzięki temu każde dziecko efektywnie korzysta z treningu.


 

LEGIA TENNIS 10’s CUP

 

Turniej LEGIA TENNIS 10’s CUP to cykliczna impreza sportowa organizowana w Strefie Ruchu dwa razy do roku dla najmłodszych miłośników gry w tenisa. Turnieje tenisowe kształtują charakter dziecka poprzez zabawę i zdrową rywalizację oraz uczą współzawodnictwa. W turnieju LEGIA TENNIS 10’s CUP mogą wziąć udział dzieci w wieku do 10 lat, a całemu wydarzeniu towarzyszy mnóstwo dodatkowych atrakcji.

 

Korty tenisowe w Strefie Ruchu Książenice

 

DLACZEGO TENIS W STREFIE RUCHU KSIĄŻENICE?

  • 3 nowoczesne korty tenisowe,
  • zajęcia z trenerem dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych,
  • szkółka tenisowa dla dzieci,
  • atrakcyjne turnieje tenisowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • odpowiednie warunki do kibicowania,
  • komfortowe szatnie z dostępem do sauny,
  • sklep sportowy w klubie,
  • kawiarnia w klubie.

 

 

CENNIK

 

GRY JEDNORAZOWE
GODZ.   CENA/1H
6:00 – 14:00   55 zł
14:00 – 22:00   70 zł
weekend   70 zł
 
KARNET
LICZBA GODZ. CENA/1H WARTOŚĆ
8 65 zł 520 zł

Stała rezerwacja na cały sezon wiąże się z wykupieniem karnetu. Karnet należy zrealizować w ciągu 30 dni od jego aktywacji. W ramach jednego karnetu jest możliwość odwołania 1h gry, którą należy odegrać w ciągu 2 tygodni. Okres ważności karnetu w uzasadnionych przypadkach może zostać wydłużony.

W dni świąteczne obowiązuje cennik weekendowy.

 

REZERWACJA

Telefonicznie: 22 720 02 12

Mailem: rezerwacja@strefaruchuksiazenice.pl

 

 

 

SOFT TENIS

 

Liga SOFT TENIS jest organizowana w naszym klubie przez PSTA i skierowana jest dla wszystkich miłośników tego sportu, bez względu na płeć, wiek czy poziom zaawansowania. Liga składa się z 4 kolejek ligowych. Mecze w podziale na grupy 4 osobowe, są rozgrywane systemem "każdy z każdym". Liga SOFT TENIS to propozycja zdrowej rywalizacji, która cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników tego sportu.

 

 

TURNIEJ STREFA RUCHU KSIĄŻENICE TENIS CUP

 

Turniej Strefa Ruchu Książenice Tenis Cup to amatorski turniej tenisowy, w którym udział biorą kobiety i mężczyźni w różnym wieku z podziałem na kategorie singiel oraz debel. Organizowane przez nas turnieje to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim przyjazna atmosfera, świetna zabawa i aktywne spędzanie wolnego czasu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji