STREFA SIŁOWNI & FITNESS

CENNIKREZERWACJE

STREFA SIŁOWNI I FITNESS

W strefie siłowni Klienci mają do dyspozycji dużą i bardzo dobrze wyposażoną siłownię z nowoczesnym sprzętem najwyższej klasy. W strefie fitness mamy duży wybór zajęć różniących się między sobą intensywnością, formą i wykorzystywanych sprzętów fitnessowych. Prowadzimy treningi dla dorosłych  oraz dla dzieci. W ofercie klubu mamy także indywidualne treningi z trenerem, konsultacje z dietetykiem i fizjoterapeutą oraz analizę składu ciała InBody. Rodzice mogą także zabrać ze sobą dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne miejsce zabaw i aktywności.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Nie odnaleziono wydarzeń!

SPRAWDŹ NASZE AKTYWNOŚCI!

 

 

SIŁOWNIA

Strefa Ruchu Książenice to także bogato wyposażona siłownia, z nowoczesnym sprzętem najwyższej klasy takich firm jak Panatta, Ziva czy Concept2. Klienci mają do dyspozycji m.in strefę cross treningu, w której znajdują się takie przyrządy jak Kettlebells, rollery, piłki do masażu, gumy powerband, maty do treningu, ciężary typu Bumper, uchwyt typu „T-BAR”, uchwyt do Dipsów (pompki na poręczach) czy piłki slam ball. W drugiej strefie siłowni znajduje się wielofunkcyjna brama z wyciągami, bieżnie, orbitreki, wioślarze, rowerki do treningu cardio, wolno stojący modlitewnik, wyciągi góra-dół, 4 ławki wolnostojące z regulacją poziomów, sztangielki od 2 kg do 40 kg, suwnica Smitha. Dysponujemy maszynami do ćwiczenia mięśni: brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, naramiennych, ramion oraz nóg oraz zestaw gryfów olimpijskich. W ofercie klubu są także indywidualne treningi z trenerem, konsultacje z dietetykiem i fizjoterapeutą oraz analiza składu ciała InBody. Rodzice mogą także zabrać ze sobą dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne miejsce zabaw i aktywności.

FITNESS

W Strefie Ruchu odbywają się różnorodne zajęcia fitness, dając tym samym możliwość dopasowania intensywności i formy ćwiczeń do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W naszym grafiku znajdują się popularne zajęcia takie jak Zumba, Pilates, ABT, TBC, Streching, Step, Pump, Joga, Płaski brzuch, Tai Chi, Tabata, Deep Work czy Ladies Latino. Prowadzimy takie treningi jak CrosStrefa, Boks, KravMaga i Samoobrona dla kobiet oraz zajęcia dla dzieci Combat Kids i KravMaga Kids. W naszej ofercie znajdują się zajęcia na specjalnych bieżniach Race Walker.

 

GRAFIK ZAJĘĆ

TRENINGI PERSONALNE

Swoją przygodę w Strefie siłowni i fitness warto zacząć przy wsparciu doświadczonych trenerów personalnych, którzy pomogą osiągnąć wyznaczony cel. Na pierwszych spotkaniach sprawdzają możliwości i ograniczenia Klienta po to, aby indywidualnie dopasować odpowiedni zestaw ćwiczeń. Trener personalny korzystając ze swojego doświadczenia dobiera optymalny plan ćwiczeń, a w razie potrzeby podpowie także jak ustawić sobie dietę, czy suplementację diety. Trener kontroluje postępy i modyfikuje plan treningu, w zależności od potrzeb i osiąganych rezultatów.

MIEJSCE ZABAW I AKTYWNOŚCI DLA DZIECI

Stworzyliśmy miejsce zabaw i aktywności dla dzieci. Jest to rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą ominąć treningu i muszą zabrać ze sobą swoje pociechy. W trakcie treningu rodzica, dziecko może spędzić mile czas ćwicząc na sportowym, dziecięcym sprzęcie renomowanej włoskiej firmy Panatta lub bawiąc się w miejscu przygotowanym specjalnie dla niego.

CENNIK SIŁOWNI I FITNESS

SIŁOWNIA & FITNESS

NAZWA ILOŚĆ WEJŚĆ
CENA 
Wejście jednorazowe 1 30 zł
Pakiet 4 wejść 4 80 zł
Pakiet 8 wejść 8 120 zł
Pakiet 12 wejść 12 150 zł
Karnet OPEN No limit 170 zł
Karnet PORANKI & WEEKENDY pn.-pt. do14:00 + weekend 130 zł
Karnet WEEKENDY No limit 80 zł
Karnet DLA PAR
No limit 320 zł

Pakiety i karnety należy zrealizować w ciągu 30 dni od aktywacji. Dla uczniów, studentów i seniorów 15% zniżki na wszystkie pakiety i karnety.

TRENING PERSONALNY

ILOŚĆ TRENINGÓW
CENA
1 Trening 100 zł
5 Treningów 475 zł
10 Treningów 900 zł
30 Treningów 2 400 zł

 

POSIADACZE KART

WEJŚCIE BEZ DOPŁAT

INFORMACJE

W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego