PROFESJONALNE KLATKI DO SQUASHA

 

Strefa Ruchu Książenice posiada 4 korty do squasha renomowanej firmy McWil, które są zgodne z wymaganiami WSF. Korty posiadają amortyzującą podłogę, a ściany zapewniają jednakowe odbicie. Wejście na korty jest zabezpieczone szklanymi ścianami, co ułatwia także obserwowanie zmagań zawodników. Strefa squasha posiada komfortowe warunki do treningu, a także przestronne zaplecze dla widzów, dzięki temu organizowane przez nas turnieje stają się atrakcyjnym widowiskiem dla każdego. W Strefie Ruchu działają szkółki juniorskie i dodatkowo organizowane są ligowe rozgrywki. W obiekcie działa wypożyczalnia sprzętu.   

 

 

SEKCJA SQUASHA LEGIA WARSZAWA

Sekcja SQUASHA LEGIA WARSZAWA dla dzieci i młodzieży działająca na terenie Strefy Ruchu jest prowadzona przez największy klub sportowy w Polsce Legia Warszawa. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy z klubu o bogatej historii i wspaniałych tradycjach sportowych. Treningi odbywają się raz w tygodniu i prowadzone są w małych grupach, dzięki temu każde dziecko efektywnie korzysta z zajęć.

 

ABC SQUASHA

ABC SQUASHA to propozycja dla osób, które nigdy nie grały, a chciałyby spróbować swoich sił w tym sporcie. Raz w miesiącu organizujemy darmowe zajęcia z trenerem. Na zajęciach przedstawiamy zasady gry i uczymy podstawowych umiejętności, które dają solidne podstawy do dalszych indywidualnych ćwiczeń. W ramach zajęć uczestnicy bezpłatnie korzystają z kortów i sprzętu. Organizatorem cyklu zajęć ABC jest Fundacja Akademia Sportu Strefy Ruchu Książenice. Projekt jest dofinansowany przez Gminę Grodzisk Mazowiecki, dzięki temu zajęcia są bezpłatne.

Najbliższe terminy zajęć:

30 marca 2019 godz. 10:00

 

LIGA SQUASHA

Dla osób grających regularnie Strefa Ruchu Książenice, przy współpracy z klubowymi trenerami, przygotowała dwa razy w tygodniu klubową LIGĘ SQUASHA. Można wziąć udział jednorazowo i sprawdzić swoje umiejętności lub grać systematycznie, szkolić swoją technikę i brać udział w tej sportowej rywalizacji. Każdego kto chce spróbować swoich sił w lidze prosimy o kontakt z trenerami koordynującymi:

 • poniedziałki od 19:00 - Piotr Śliwiński
 • czwartki od 19:00 - Mateusz Foks
 • niedziele od 17:30 - Mateusz Foks

Aktualne wyniki ligi można znaleźć na:

CENNIK

GRY JEDNORAZOWE
GODZ.   CENA/1H
6:00 – 17:00   15 zł
17:00 – 22:00   45 zł
WEEKEND   45 zł
KARNET
LICZBA GODZ. CENA/1H WARTOŚĆ
8 40 zł 320 zł

Stała rezerwacja na cały sezon wiąże się z wykupieniem karnetu. Karnet należy zrealizować w ciągu 30 dni od jego aktywacji. W ramach jednego karnetu jest możliwość odwołania 1h gry, którą należy odegrać w ciągu 2 tygodni. Okres ważności karnetu w uzasadnionych przypadkach może zostać wydłużony.

 

CENNIK DLA POSIADACZY KART MULTISPORT, FITPROFIT, OK SYSTEM
GODZ. CENA PRZY 1 KARCIE CENA PRZY 2 KARTACH
6:00 – 17:00 0 zł 0 zł
17:00 – 22:00 30 zł 15 zł
WEEKEND 30 zł 15 zł

Każda aktywna karta upoważnia do 15 zł zniżki od cen jednostkowych za grę. Kartę można użyć ponownie co godzinę. Posiadacz karty może zostać poproszony o okazanie dowodu osobistego.

W dni świąteczne obowiązuje cennik weekendowy.

 

REZERWACJA

Telefonicznie: 22 720 02 12

Mailem: rezerwacja@strefaruchuksiazenice.pl

 

 

STREFA 4 SQUASH

 

STREFA 4 SQUASH to cykl turniejów squasha dla graczy na różnym stopniu zaawansowania. Niezależnie od posiadanych umiejętności, każdy może spróbować swoich sił w tych zawodach. W Strefie Ruchu organizowane są turnieje amatorskie oraz terminowe rozgrywki Polskiego Związku Squash. Zawody odbywają się kilka razy w roku.  

 

 

DLACZEGO SQUASH W STREFIE RUCHU KSIĄŻENICE?

 

 • 4 korty do squasha renomowanej firmy McWil, zgodne z wymaganiami WSF,
 • korty wyposażone w amortyzującą podłogę, ściany zapewniające jednakowe odbicie za każdym razem, bezpieczne szklane ściany tylne,
 • zajęcia z trenerem dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych,
 • rozgrywki w dwóch ligach klubowych,
 • wypożyczalnia sprzętu,
 • zajęcia w szkółkach juniorskich,
 • odpowiednie warunki do kibicowania,
 • komfortowe szatnie z dostępem do sauny,
 • sklep sportowy w klubie,
 • kawiarnia w klubie.
Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji