Siłownia

SIŁOWNIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Strefa Ruchu Książenice to także bogato wyposażona siłownia, z nowoczesnym sprzętem najwyższej klasy takich firm jak Panatta, Ziva czy Concept2. Klienci mają do dyspozycji m.in strefę cross treningu, w której znajdują się takie przyrządy jak Kettlebells, rollery, piłki do masażu, gumy powerband, maty do treningu, ciężary typu Bumper, uchwyt typu „T-BAR”, uchwyt do Dipsów (pompki na poręczach) czy piłki slam ball. W drugiej strefie siłowni znajduje się wielofunkcyjna brama z wyciągami, bieżnie, orbitreki, wioślarze, rowerki do treningu cardio, wolno stojący modlitewnik, wyciągi góra-dół, 4 ławki wolno stojące z regulacją poziomów, sztangielki od 2 kg do 40 kg, suwnica Smitha, maszyny do ćwiczenia mięśni: brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, naramiennych, ramion oraz nóg oraz zestaw gryfów olimpijskich. W ofercie klubu są także indywidualne treningi z trenerem, konsultacje z dietetykiem i fizjoterapeutą oraz analiza składu ciała InBody. Rodzice mogą także zabrać ze sobą dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne miejsce zabaw i aktywności.

 

TRENINGI PERSONALNE

Przygodę z siłownią warto zacząć pod okiem naszych wykwalifikowanych trenerów, którzy pokażą na czym polegają ćwiczenia na poszczególnym sprzęcie, wskażą jak prawidłowo je wykonywać i w jakiej sekwencji powtórzeń, aby osiągnąć oczekiwany efekt. W Strefie Ruchu można także dokonać analizy składu ciała przy profesjonalnym sprzęcie InBody, dzięki temu trenerzy mogą regularnie śledzić efektywność treningów.   

DLACZEGO SIŁOWNIA W STREFIE RUCHU KSIĄŻENICE?

  • najwyższej jakości sprzęt takich firm jak Panatta, Ziva czy Concept2,
  • wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy i instruktorzy,
  • komfortowe szatnie z dostępem do sauny,
  • możliwość zakupu odpowiednich suplementów diety,
  • sklep sportowy w klubie,
  • kawiarnia w klubie.

 

CENNIK

WEJŚCIE JEDNORAZOWE
  LICZBA WEJŚĆ CENA/WEJŚCIE
  1 30 zł
PAKIETY WEJŚĆ
  LICZBA WEJŚĆ CENA
  4 80 zł
  8 120 zł
  12 150 zł
KARNETY
  RODZAJ CENA
  open 170 zł
  poranki (6:00 - 14:00) + weekendy 130 zł
  weekendy 80 zł
  dla par (2 osoby) 320 zł

Pakiety i karnety należy zrealizować w ciagu 30 dni od aktywacji. Dla uczniów, studentów i seniorów 15% zniżki na wszystkie pakiety i karnety!

INFORMACJE

Telefonicznie: 22 720 02 12

Mailem: rezerwacja@strefaruchuksiazenice.pl

 

MIEJSCE ZABAW I AKTYWNOŚCI DLA DZIECI

W strefie Ruchu stworzyliśmy miejsce zabaw i aktywności dla dzieci. Jest to rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą ominąć treningu i muszą zabrać ze sobą swoje pociechy. W trakcie treningu rodzica, dziecko może spędzić mile czas ćwicząc na sportowym dziecięcym sprzęcie renomowanej włoskiej firmy Panatta lub bawiąc się w miejscu przygotowanym specjalnie dla niego.

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji