Nasz zespół

W Strefie Ruchu Książenice zajęcia prowadzi doskonale wyszkolona kadra trenerów i instruktorów.

 Wybierz typ zajęć:

Ewa

trener Tai Chi

Od 2009 roku trenuje w Akademii Chen Taijiquan Marka Balińskiego, bezpośredniego ucznia Grandmastera (wielkiego mistrza) Chen Xiaowanga. Ewa regularnie uczestniczy w warsztatach szkoleniowych prowadzonych przez mistrza Wang Hai Juna, przedstawiciela dwudziestego pokolenia mistrzów stylu Chen, spadkobiercę Grandmastera Chen Zheng Lei’a. Od 2016 roku jest instruktorem w Akademii. Obecnie samodzielnie prowadzi swoje grupy zajęciowe i treningi indywidualne.

Sprawdź grafik zajęć fitness.

Mateusz

trener squash

Swoją przygodę ze squashem zaczął w 1996 roku, kiedy sport ten dopiero rozwijał się w Polsce.
Uczestnik wielu lig i turniejów. Jednym z największych sukcesów był remis z Danem Westem (w całym polskim squashu wygrał 73 mecze, jeden przegrał, jeden zremisował właśnie z panem Mateuszem). Kształcił się między innymi u Tomasa Hrasky’ego.

Doświadczony trener. Bardzo wnikliwie obserwuje ucznia i umie dopasować metody treningowe do indywidualnych potrzeb.

Był pierwszym trenerem Wojciecha Nowisza – zawodnika z aktualnej czołówki Polskiej Federacji Squasha.

Natalia

trener fitness

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness: nowoczesne formy gimnastyki. Do jej ulubionych zajęć należą takie formy jak: choreografie, wzmacnianie, a także Pilates, Pilates balance oraz Trening funkcjonalny. Natalia uwielbia swoją pracę, pasją zaraża wszystkich dookoła. Lubi nowości i nie boi się wyzwań. Przez życie idzie z nieodłącznym uśmiechem. Jej motto to ”Do, or do not. There is no try”.

Sprawdź grafik zajęć fitness.

Agata

trener fitness

Dyplomowany instruktor międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFFA oraz oraz International FACTS® Instructor. Dodatkowo ukończyła szereg szkoleń min. Pilates, Piates balance, Body ball, Tabata, Stretching, Dietetyka i suplementacja I oraz II poziom. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego i mentalnego. Zajęcia prowadzi z naciskiem na całościowe przygotowanie ciała pod kątem wydolnościowym, wytrzymałościowym i redukcyjnym. Wierzy, że wysiłek fizyczny jest doskonałą rozrywką i sposobem na miłe spędzanie wolnego czasu. Agata doskonali swój warsztat nie tylko regularnie prowadząc zajęcia, ale również uczestnicząc w wielu konwencjach. Fitness doskonale odzwierciedla jej charakter, który jest dynamiczny, żywiołowy i wesoły. Zajęcia z Agatą to połączenie dobrego humoru oraz dużego wycisku.

Sprawdź grafik zajęć fitness.

Piotrek

trener siłownia

Ukończył studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej o specjalizacji: trener osobisty, instruktor ćwiczeń siłowych oraz fitness ze specjalizacją rekreacja ruchowa u osób starszych. Odbył kurs masażu klasycznego oraz czteropoziomowy kurs dietetyki i suplementacji.

W dzieciństwie jego hobby było bieganie i jazda na rowerze. Podczas studiów zafascynowała go siłownia oraz masaż. Dodatkowo interesuje się zagadnieniami związanymi z fizjoterapią. W dalszym ciągu pragnie rozwijać swoje pasje, kształcąc się w profesjonalnej szkole masażu.

Łukasz

trener badminton

Doświadczony i aktywny zawodnik badmintona. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski m.in. 2014 złoty medal Mistrzostw Polski Elity w grze podwójnej mężczyzn oraz 2012 brązowy medal Mistrzostw Polski Elity w grze pojedynczej mężczyzn. Reprezentant kraju od 2000 roku. Srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Europy 2010.

Ponadto, kontaktowy i energiczny trener umiejący zarazić swoją pasja każdego. Doświadczony szkoleniowiec.

Wiola

trener fitness

Zafascynowana tańcem od najmłodszych lat. Wieloletnia współpraca z grupą tańca nowoczesnego upewniła ją w przekonaniu, że taniec to jej największa pasja. Z biegiem lat pokochała również fitness. Chcąc połączyć obie specjalności wybrała się na kursy: Zumba®, Zumba Sentao®,Zumba Toning® oraz Zumba Kids®, które ukończyła pozytywnie zdobywając certyfikaty. Jej specjalizacją są zajęcia wzmacniające, a w szczególności treningi TRX®. Wiola regularnie uczestniczy w licznych konwencjach oraz warsztatach, zdobywając cenną wiedzę, którą dzieli się z uczestnikami podczas zajęć.

Sprawdź grafik zajęć fitness.

Piotr

trener squash

Doświadczony zawodnik oraz szkoleniowiec. Związany ze squashem od 2011 roku. Obecnie certyfikowany trener WSF (World Squash Federation) Level 1. Szkolił się pod okiem Łukasza Kondratowicza – trenera drugiej klasy ESF (European Squash Federation) i Macieja Chądzyńskiego – trenera z certyfikatem WSF Level 3 i ESF Level 1 Tutor.

Od 2013 roku organizator wielu turniejów squasha w ramach ligi klubowej ANOYA. Prowadzi treningi indywidualne i grupowe zarówno początkującym jak i zaawansowanym graczom.

Paula

trener fitness

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Poszła na studia właśnie z myślą o fitnessie. Ukończyła kurs instruktor fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Chcąc poszerzyć swoją wiedzę na temat treningu siłowego zrobiła instruktora kulturystyki. Od zawsze jej pasją był sport, głównie taniec. Tańczyła styl nowoczesny, jazz oraz reggaeton. Otwarta, pełna uśmiechu i energii, którą chce zarażać dookoła. Uwielbia wyzwania oraz dobry wycisk. Na zajęciach bardzo ważna jest dla niej motywacja uczestników oraz przyjazna atmosfera.

Sprawdź grafik zajęć fitness.

Aga

trener fitness

Instruktor sportu ze specjalnością fitness, absolwentka Wydziału Rehabilitacji na warszawskim AWF, fizjoterapeutka. Sympatyczna, otwarta, nie bojąca się nowych wyzwań. Na studiach zafascynował ją fitness i stał się nieodłącznym elementem jej życia. Agnieszka specjalizuje się w zajęciach TMT (Total Muscule Training). Dzięki wiedzy, którą nabyła podczas studiów układa treningi na różnym poziomie intensywności. Dobiera je odpowiednio do stanu fizycznego osób na poziomie początkującym oraz zaawansowanym. W trakcie prowadzenia zajęć zwraca uwagę na bezpieczne i poprawne wykonane ruchów. Cytat, który łączy całość opisu: „Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu.” Wojciech Oczko.

Sprawdź grafik zajęć fitness.

Rafał

trener fitness

Szef szkoleń w Centrum Szkoleń Partyzant. Certyfikowany instruktor Krav Maga Federacji Europejskiej Krav Maga oraz wyszkolenia strzeleckiego PZSS. Prowadzi szkolenia z zakresu samoobrony, walki wręcz, wyszkolenia strzeleckiego, taktyki strzelania pod kątem walki wręcz, bezpieczeństwa osobistego. Licencjonowany instruktor innowacyjnej metody treningu Animal Flow.

Instruktor Krav-Maga klasy mistrzowskiej II Dan. Członek kadry instruktorskiej Krav Maga Warszawa, egzaminator na stopnie techniczne krav maga. Instruktor Strzelectwa. Licencjonowany instruktor Animal Flow (Level 1).

Sprawdź grafik zajęć fitness.

Julia

trener fitness

Z wykształcenia magister pedagogiki. Pierwsze spotkanie z jogą odbyło się w 2004 roku i od tamtej pory joga stała się jej pasją. Ukończyła kurs dla instruktorów, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, ze stopniem nauczycielskim Introduktory II. W listopadzie 2018 roku zdała egzamin na kolejny stopień nauczycielski w metodzie B.K.S. Iyengara - Junior Intermediate I. Systematycznie uczestniczy w regularnych zajęciach, jak również w warsztatach i konwencjach prowadzonych przez najwybitniejszych nauczycieli jogi krajowych i zagranicznych: Konrada Kocota, Nataszy Moszkowicz, Faeqa Biria, Manouso Manosa, Abhijaty Sridhar Iyengar, Jeleny Ulmasbajewoj, Inessy Maszjanowoj. Dzięki temu nieustannie rozwija siebie i swoje umiejętności w nauczaniu innych. Joga dla Julii jest nie tylko praktyką ciała, ale również prawdziwym systemem dla sukcesywnego doskonalenia siebie. Wprowadza i propaguje zdrowy styl życia. Podczas zajęć grupowych Julia zawsze znajduje czas i poświęca dużo uwagi każdemu adeptowi indywidualnie. Metodę dopasowuje do wieku i możliwości każdego z uczestników.

Sprawdź grafik zajęć fitness.

Piotr

trener fitness

Bokser z zamiłowania, trener z powołania. Pierwsze szlify zdobywał pod okiem Romana Misiewicza. W 2014 roku uczestniczył w Mistrzostwach Polski w wadze ciężkiej. Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuje i pogłębia do dziś, prowadząc, jako dyplomowany instruktor, zajęcia boksu i muay thai. Ponadto jest trenerem personalnym, pomagając klientom osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

W pracy kieruje się profesjonalizmem. Ważne jest dla niego by zajęcia były nie tylko interesujące, ale i bezpieczne.

Sprawdź grafik zajęć fitness.

Mateusz

trener badminton

Marta

trener fitness

Ukończyła kurs instruktorski w prestiżowej szkole Fitness University. Stale doskonali swoje umiejętności na szkoleniach, konwencjach i warsztatach fitness. W swojej pracy głównie kieruje się indywidualnym podejściem do każdego uczestnika zajęć. Nie uznaje kompromisów podczas zmagania się z wysiłkiem fizycznym i w drodze do celu.

Sprawdź grafik zajęć fitness.

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji