Masaż & fizjoterapia

Strefa Ruchu Książenice stworzyła dla Państwa miejsce masażu, które jest przyjemne dla zmysłów oraz ciała. Jest to miejsce, w którym można uciec od biegu pracy, powodującego zmęczenie naszego ciała.

Skorzystaj z oferty masażu lub fizjoterapii.

Masaże

Nasi masażyści doradzą Ci który masaż będzie pasował do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Klasyczny

Masaż mający działanie przeciwbólowe. Odżywia tkanki znajdujące się pod skóra, regeneruje mięśnie oraz reguluje ich napięcie, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. W czasie masażu nasze ciało ulega odprężeniu oraz zrelaksowaniu.

Izometryczny

Masaż izometryczny często jest wykorzystywany jako zabieg leczniczy, wykonywany najczęściej we wszelkiego rodzaju rehabilitacji pourazowej i pochorobowej. Stosuje się go także w celach kosmetycznych – w kuracjach odchudzających i antycellulitowych.

Sportowy

To masaż, który znosi skutki zmęczenia spowodowanego wysiłkiem fizycznym, jak i również zmniejsza ryzyko wystąpienia urazów i kontuzji. Doskonale regeneruje mięśnie.

Bańką Chińską

Zabieg wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Doskonale poprawia ukrwienie tkanek, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę.

Świecami

Masaż świecą z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom olejków do masażu. Do zabiegu używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników. W przeciwieństwie do tradycyjnych świec nie zawierają one produktów ropopochodnych, ani parafiny. Piękna skóra, głębokie nawilżenie, odżywienie, ukojenie dla suchej skóry – to efekty masażu świecami.

Cennik masażu

Masaż
  30 minut 70 zł
  45 minut 100 zł
  60 minut 120 zł
Pakiety
  5 x 30 minut 250 zł (5x50 zł)
  5 x 45 minut 400 zł (5x80 zł)
  5 x 60 minut 500 zł (5x100 zł)
Kinesiotaping
  Kinesiotaping 30 zł
  Kinesiotaping jako dodatek do masażu 15 zł (50% rabatu)

Fizjoterapia

Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z układem ruchu lub chcesz wrócić po kontuzji do aktywności fizycznej – zapraszamy na konsultacje i zabiegi fizjoterapeutyczne.

Konsultacja fizjoterapeutyczna obejmuje:

  • pierwsze spotkanie,
  • omówienie dolegliwości na podstawie wywiadu z pacjentem i przyniesionej dokumentacji medycznej,
  • rozpisanie rehabilitacji,
  • pierwszy trening fizjoterapeutyczny,
  • omówienie wyników badań i zdjęć USG, RTG.

Zabiegi na sali/siłowni

To indywidualnie dostosowane do klienta treningi terapeutyczne. Ćwiczenia i obciążenia są opisywane i dobierane przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę.

Kinesiotaping

Doskonałe uzupełnienie zabiegów i treningów na sali oraz masaży. Wykorzystywane zarówno podczas terapii jak i wzmożonego treningu sportowego. Odciąża mięśnie. Używamy plastrów Kinesio Tex Gold FP, które wykonane są w 100% z bawełny i włókien elastycznych, nie zawierają lekarstw oraz lateksu. W wyniku ich zastosowania ból zostanie zniesiony, a Ty możesz cieszyć się swobodą ruchu.

Cennik fizjoterapii

Fizjoterapia
  konsultacja fizjoterapeutyczna 50 zł
  pojedynczy zabieg 100 zł
Pakiety
  5 zabiegów/treningów 450 zł (5x90 zł)
  10 zabiegów/treningów 800 zł (10x80 zł)
Kinesiotaping w cenie zabiegu/treningu

Dla posiadaczy karnetu na siłownię lub MultiSport:

Fizjoterapia
  konsultacja fizjoterapeutyczna 50 zł
  pojedynczy zabieg 90 zł
Pakiety
  5 zabiegów/treningów 400 zł (5x80 zł)
  10 zabiegów/treningów 750 zł (10x75 zł)
Kinesiotaping w cenie zabiegu/treningu