Informacje - wybierz kategorię:

Ruszyła poniedziałkowa Liga ILoveSquash

Aktualności • 2016-09-08

 

Liga ILoveSquash (Sezon I - Jesień/Zima '16) to cykl 15 kolejek ligowych, z których pierwsza to kolejka "inauguracyjna" a ostatnia "finałowa". Mamy dla Was garść informacji dotyczącej rozgrywania i zadac Ligi.

I. Kolejki rozgrywane są w poniedziałki w godzinach 19:00 - 21:00


II. W każdej kolejce ligowej uczestniczy max 16 zawodników. Po zgłoszeniu udziału do kolejki  każdy zawodnik zostanie przydzielony do jednej  z maksymalnie 2 grup pod względem poziomu gry. (Jeżeli liczba zgłoszeń jest mniejsza to liczba grup pod względem poziomu gry może również ulec zmniejszeniu - max 8 osób na grupę). Liga kierowana jest do graczy, którzy ukończyli 18 lat.

III. O przydziale do grup decyduje:

  1. Występ w poprzedniej kolejce (dwóch zwycięzców gr. B mają zagwarantowany awans, a dwóch najsłabszych z gr. A - spadek)

  2. Dzika karta organizatora (jedynie w przypadku b. dobrych zawodników)

  3. Suma punktów z dotychczasowych kolejek, w przypadku dołączania nowych osób

IV. Każda grupa (8 zawodników) rozgrywa mecze " każdy z każdym" w przeciągu około 2 godzin.

V. Po rozegraniu kolejki ligowej zawodnicy otrzymują punkty do rankingu ligowego (względnie do zajętego miejsca w kolejce). Awans lub spadek są ważne tylko na następną kolejkę ligową.
VI. Punkty z każdej kolejki sumują się. Po rozegraniu 15 kolejek do końcowego rankingu branych jest pod uwagę 10 najlepszych występów. Po rozegraniu ostatniej - piętnastej kolejki, najlepsi  zawodnicy zostają uhonorowani nagrodami.

 

ZGŁOSZENIA

 

VII. Zgłoszenia do kolejki ligowej można dokonywać zawsze do niedzieli (do godz. 20:00) poprzedzającą poniedziałek ligowy pod nr tel. 696 465 215 . W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Ilość zawodników w każdej kolejce jest ograniczona; pierwszeństwo w zapisach do kolejki mają gracze, którzy mają najwięcej rozegranych kolejek; później decyduje kolejność zgłoszeń.
VIII. Zgłoszenia można dokonywać poprzez grupę Facebook (I Love Squash Ustawki), bądź telefonicznie.

IX. W przypadku zapisania się do kolejki ligowej i nie przybyciu lub nie odwołaniu udziału do piątku poprzedzającego poniedziałek ligowy do godz. 15:00 uczestnik jest zobowiązany do zapłacenia wpisowego. – za tą kolejkę nie otrzymuje również pkt. do rankingu.
X. Uczestnik, który zapisał się na kolejkę ligową i wie po terminie zgłoszeń, że nie pojawi się – aby nie musiał opłacić wpisowego za daną kolejkę - powinien znaleźć zastępcę na swoje miejsce i poinformować telefonicznie organizatora o zmianie.

WPISOWE:

XI. Wpisowe za kolejkę ligową wynosi:
- 40 zł
- 25 zł dla posiadaczy karty Multisport Plus/ FitSport
XII. Wpisowe uiszczane jest w podczas gier ligowych dla organizatora

ORGANIZATOR

XIII. Organizatorem ligi oraz sędzią jest Piotr Śliwiński – tel. 696 465 215.
XIX. Zapisanie się na którąkolwiek kolejkę ligową jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

 

<< Wróć do listy