Informacje - wybierz kategorię:

Amatorska Liga Badmintona - Książenice 2018/2019

Aktualności • 2018-10-09

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że 13.10.2018 ruszają, poprzedzone wrześniowymi eliminacjami, rozgrywki II edycji Amatorskiej Ligi Badmintona

Amatorska Liga Badmintona, to projekt skierowany jest do szerokiej rzeszy miłośników badmintona, amatorsko uprawiających ten sport. W rozgrywkach może wziąć udział każdy chętny, bez względu na płeć i wiek.

Przeczytaj więcej...

Dołącz do najlepszej Akademii w Polsce !!!

Aktualności • 2018-09-28

 

Halo Warszawa ! W końcu możemy pochwalić się najnowszym projektem, który przez ostatnie miesiące przygotowywaliśmy we współpracy z Legią Warszawa!
Już dziś zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do sekcji tenisa, badmintona i squasha - Szkółek Legii Warszawa w Strefie Ruchu Książenice!
Legia Tenis, Legia Badminton, Legia Squash - witamy w Książenicach!

Przeczytaj więcej...

ABC BADMINTONA w Strefie Ruchu Książenice !!!

Aktualności • 2018-10-23

Już 27 października, zapraszamy wszystkich fanów rakiet na kolejne, całkowicie BEZPŁATNE zajęcia ABC BADMINTONA !!!. Są to zajęcia skierowane głównie do początkujących graczy, chcących poznać dokładnie zasady tej gry i potrenować pod okiem doskonale wykwalifikowanych instruktorów !!!. Klub Strefa Ruchu Książenice zapewnia boiska i sprzęt !

Przeczytaj więcej...

ABC SQUASHA w Strefie Ruchu Książenice !!!

Aktualności • 2018-10-23

Już 27 października, kolejna okazja do skorzystania z całkowicie BEZPŁATNYCH zajęć SQUASHA !!!

Jeśli nigdy nie grałeś w squasha, to dobry moment na rozpoczęcie przygody z rakietą. Jeśli jesteś wytrawnym graczem, to super okazja podszkolenia techniki i sparingu z naszym trenerem. Strefa Ruchu Książenice zapewnia sprzęt, boiska i profesjonalnych trenerów. Ty zabierz ze sobą dobry humor, chęć do gry !!!

Przeczytaj więcej...

Zapraszamy na zajęcia z Tai Chi !

Aktualności • 2018-09-13

 

Chcesz osiągnąć kontrolę nad ciałem i umysłem oraz utrzymać dobry stan zdrowia !  Zapraszamy na zajęcia z Tai Chi !

Tai Chi to starochińska, przypominająca powolny taniec, niezwykła forma ruchu. To system ćwiczeń fizycznych, kładący nacisk na równowagę, koordynację, rozluźnienie.

Przyjdź koniecznie !!!

Przeczytaj więcej...

<< Previous Posts