Informacje - wybierz kategorię:

Turniej Tenisa Stołowego

Aktualności • 2019-04-01

Już 13 kwietnia w Strefie Ruchu Książenice odbędzie się turniej tenisa stołowego. Zapraszamy wszystkich fanów tego sportu do wzięcia w nim udziału. Czeka Was świetna zabawa i mnóstwo sportowych emocji.

Przeczytaj więcej...

Strefa4Squash - turniej squashowy kat.C

Aktualności • 2019-04-01

Zapraszamy wszystkich do Strefy Ruchu Książenice na turniej squasha w kategorii C. Strefa4Squash to cykl turniejów squasha dla graczy na różnym stopniu zaawansowania. Każdy może spróbować swoich sił w tych zawodach. Czekają na Ciebie m. in. świetne nagrody, poczęstunek oraz mnóstwo atrakcji.
 

Przeczytaj więcej...

BadStrefa by Budokrusz vol. 2 - turniej badmintona

Aktualności • 2019-03-19

31 marca 2019 r. odbędzie się kolejny z cyklu turniejów badmintona dla dorosłych - BadStrefa by Budokrusz. Będzie to kontynuacja profesjonalnych rozgrywek badmintonowych. Zapraszamy wszystkich fanów tego sportu. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji m.in. pełne emocji rozgrywki, poczęstunek, nagrody od sponsorów, muzyka, loteria z nagrodami dla uczestników. Turniej zaliczany jest do rankingu PAB.

Przeczytaj więcej...

Turniej Tenis 10 o Puchar Burmistrza Grodziska Maz.

Aktualności • 2019-03-08

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież pasjonujące się grą w tenisa ziemnego do udziału w turnieju Tenis 10 o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego, który odbędzsie się w dniach 23-24 marca br. w Strefie Ruchu Książenice. Gramy w czterech kategoriach wiekowych. Dla wszystkich uczestników oprócz sportowej rywalizacji przygotowaliśmy dodatkowe wspaniałe atrakcje.

Przeczytaj więcej...

<< Previous Posts

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji