Informacje - wybierz kategorię:

BadStrefa by Budokrusz vol. 2 - turniej badmintona

Aktualności • 2019-03-19

31 marca 2019 r. odbędzie się kolejny z cyklu turniejów badmintona dla dorosłych - BadStrefa by Budokrusz. Będzie to kontynuacja profesjonalnych rozgrywek badmintonowych. Zapraszamy wszystkich fanów tego sportu. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji m.in. pełne emocji rozgrywki, poczęstunek, nagrody od sponsorów, muzyka, loteria z nagrodami dla uczestników. Turniej zaliczany jest do rankingu PAB.

Przeczytaj więcej...

Turniej Tenis 10 o Puchar Burmistrza Grodziska Maz.

Aktualności • 2019-03-08

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież pasjonujące się grą w tenisa ziemnego do udziału w turnieju Tenis 10 o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego, który odbędzsie się w dniach 23-24 marca br. w Strefie Ruchu Książenice. Gramy w czterech kategoriach wiekowych. Dla wszystkich uczestników oprócz sportowej rywalizacji przygotowaliśmy dodatkowe wspaniałe atrakcje.

Przeczytaj więcej...

BadStrefa Junior - turniej badmintona

Aktualności • 2019-03-06

Zapraszamy wszystkich młodych zawodników 30 marca br. na turniej badmintonowy BadStrefa Junior organizowany przez Strefe Ruchu Ksiażenice. Czeka na Was mnóstwo atrakcji: loteria z nagrodami, upominki od sponsorów, muzyka, konkurs celności, fotorelacja, a przede wszystkim zdrowa rywalizacja i aktywny wypoczynek. Może właśnie Twoje dziecko stanie na podium.

Przeczytaj więcej...

Seminarium dietetyczno-sportowe

Aktualności • 2019-03-05

Zapraszamy w sobotę 16 marca br. na bezpłatne seminarium dietetyczno-sportowe organizowane w Strefie Ruchu Książenice. Spotkanie poświęcone będzie nastepującym tematom:

  • Suplementy wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej.
  • Wiesz co jesz? Jakość spożywanego mięsa i jego ocena.
  • Ciekawostki na temat odżywiania.

Przeczytaj więcej...

3 URODZINY STREFY RUCHU KSIĄŻENICE

Aktualności • 2019-02-19

Strefa Ruchu Książenice w tym roku obchodzi już 3 urodziny. Dziękujemy, że jesteście z nami. Zapraszamy Was 2 marca na wyjątkowy event urodzinowy. Przygotowaliśmy atrakcje w każdej strefie sportowej naszego klubu. Sprawdźcie co na Was czeka tego dnia.
Świętujmy razem!

Przeczytaj więcej...

<< Previous Posts

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji