GRAFIK ZAJĘĆ

INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z OBECNĄ SYTUACJĄ wszystkie zajęcia fitness są odwołane.
o zmianach będziemy informować na bieżąco.

SIŁA

SZTUKI WALKI

WZMOCNIENIE / KSZTAŁTOWANIE CIAŁA

RELAKS

CHOREOGRAFIA

ZAJĘCIA DLA DZIECI

PONIEDZIAŁEK

8:15

Sala mała

CrosStrefa

Piotr

09:00

Sala duża

Pilates

Agata

10:00

Sala duża

ABT – Cellulit killer

Agata

18:00

Sala duża

Race Walker (45 min.) N!

Ola

19:00

Sala mała

Jump N!

Ola

19:00

Sala duża

Pump

Agata

20:00

Sala mała

Joga 1,5h

Julia

20:00

Sala duża

Zumbomania

Wiola

 

WTOREK

8:30

Sala mała

Joga 1,5h

Julia

8:30

Sala duża

Jędrne pośladki

Ola

9:30

Sala duża

TRX

Ola

18:00

Sala duża

Muay Thai

Piotr

19:00

Sala duża

Step

Paula

19:30

Sala mała

Boks N!

Piotr

20:00

Sala duża

Tabata

Paula

Środa

8:30

Sala mała

Joga kręgosłupa 1,5h

Julia

8:30

Sala duża

TBC

Wiola

9:30

Sala duża

Pump

Agata

10:00

Sala mała

Pilates & Stretching

Wiola

17:00

Sala duża

Jump Kids N!

Ola

18:00

Sala duża

Jump N!

Ola

18:30

Sala mała

CrosStrefa

Kuba / Patryk

19:00

Sala duża

Interwały

Agata

19:00

Sala parter

Tai Chi 1,5h

Ewa

19:30

Sala mała

Race Walker (45 min.) N!

Ola

20:00

Sala duża

Pump

Agata

CZWARTEK

8:30

Sala mała

Joga 1,5h

Julia

8:30

Siłownia

CrosStrefa

Tomek

09:00

Sala duża

Pilates

Wiola

10:00

Sala duża

Ladies latino

Wiola

18:00

Sala duża

Płaski Brzuch

Wiola

19:00

Sala duża

Zumbomania

Wiola

19:30

Sala mała

Muay Thai

Piotr

20:00

Sala duża

Step & Shape

Paula

21:00

Sala duża

Stretching

Paula

PIĄTEK

8:30

Sala duża

CrosStrefa

Tomek

09:30

Sala mała

Ladies latino

Wiola

10:00

Sala duża

Deep work

Agata

18:30

Sala mała

Zdrowy kręgosłup

Julia

19:00

Sala duża

CrosStrefa

Kuba / Patryk

19:30

Sala mała

Joga 1,5h

Julia

20:00

Sala duża

Zumbomania

Wiola

SOBOTA

8:30

Sala mała

Joga 1,5h

Julia

10:00

Sala duża

Deep work

Agata

11:00

Sala mała

Race Walker (45 min.) N!

Agata

11:00

Sala duża

Combat Kids N!

Piotr

Niedziela

8:30

Sala mała

Tai Chi 2h

Ewa

11:00

Sala duża

Kettlebell N!

Michał

17:00

Sala mała

Zdrowy kręgosłup

Julia

18:00

Sala mała

Joga dla zaawansowanych 1,5h

Julia