Fitness

Chcesz być fit przez cały rok? Chcesz poprawić swoją sprawność fizyczną i zadbać o własną sylwetkę? A może chcesz przygotować się do sezonu narciarskiego lub biegowego? Albo po prostu chcesz się dobrze bawić i relaksować po każdym dniu pracy? Niezależnie jaki jest Twój cel, na pewno znajdziesz w naszej ofercie zajęcia odpowiednie dla siebie. Kup karnet już dziś i ćwicz tak jak lubisz, w najbardziej odpowiedni dla siebie sposób!

Fitness Strefy Ruchu Książenice to nie tylko zajęcia dla dorosłych. Pamiętaj, że kiedy Ty ćwiczysz, Twoje dziecko też może ćwiczyć. W Strefie Ruchu przygotowaliśmy małą siłownię dedykowaną maluchom, w której najmłodsi, mogą rozwijać swoją kreatywność oraz sprawność ruchową. Już teraz przekażmy dzieciakom naszą pasję do sportu! Niech od najmłodszych lat czerpią radość z aktywnego spędzania czasu!

Jeśli masz jakiś pomysł na nowe zajęcia, chcesz wspólnie z nami tworzyć Strefę Ruchu Książenice zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom. W Strefie Ruchu Książenice chcemy się dzielić naszą pasją i zamiłowaniem do sportu.

Oprócz dobrze znanych zajęć takich jak Zumba, TBC czy zajęcia na stepie oferujemy nowości z rynku fitness - Race walker, który dzięki bazowaniu na naturalnych ruchach jest doskonałą opcją treningu dla każdego. Race walker to zajęcia grupowe, które odbywają się na specjalnych bieżniach napędzanych siłą własnych mięśni. Trening bazuje na najbardziej naturalnym ruchu, marszu, podczas którego wykonywane są dodatkowe kroki fitness. Trening Race walker to trening ogólnorozwojowy poprawiający nie tylko naszą wydolność, ale również wzmacnia i wysmukla sylwetkę. Jest też doskonałym uzupełnieniem treningu siłowego oraz nordic walking.

Strefa Ruchu Książenice oferuje:

  • przestronne 2 sale fitness,
  • nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt do treningu,
  • wygodne szatnie i strefę relaksu z sauną i prysznicami,
  • konsultacje dietetyka i fizjoterapeuty,
  • Nowość! Zajęcia fitness Race walker!
  • zajęcia fitness: TBC, ABT, TRX, TMT, Cross Fitness, ABS Workout, Tabata, Fitball, Zdrowy kręgosłup, Stretching,
  • zajęcia taneczne: ZUMBA,
  • zajęcia relaksacyjne: Pilates, Joga.

Dokładną ofertę i rozkład zajęć znajdziecie w grafiku zajęć.

Cennik

jednorazowe
  1 wejście 30 zł
pakiet do zrealizowania w ciągu 30 dni od aktywacji
  4 wejścia 80 zł
  8 wejść 120 zł
  12 wejść 150 zł
karnety bez limitów do zrealizowania w ciągu 30 dni od aktywacji
  open 170 zł
  poranki (6:00 - 14:00) + weekendy 130 zł
  weekendy 80 zł
  dla par (2 osoby) 320 zł

Dla uczniów, studentów i seniorów 15% zniżki na wszystkie pakiety i karnety!