Badminton

Badminton to sport dla każdego! Jest doskonałym źródłem dobrej zabawy i spotkań ze znajomymi w grze parami lub motywem rywalizacji w grach singlowych. Badminton to jeden z najszybszych sportów rakietowych na świecie, który rozwija koncentrację, koordynację oraz precyzję.

Zapraszamy na pierwsze w Grodzisku Mazowieckim nowoczesne korty - specjalnie dedykowane do gry w badmintona. Gumowa podłoga na podłożu z pianki firmy Omnisport doskonale amortyzuje w trakcie gry chroniąc graczy przed kontuzjami. Komfort gry zapewnia wysoka na 8 m hala ze specjalnym oświetleniem ledowym.

TURNIEJE I LIGI

KAWASAKI KSIĄŻENICE CUP

Amatorów badmintona zapraszamy na cykl turniejów Kawasaki Książenice CUP, organizowany we współpracy z PowerBad, Rozgrywki prowadzone są w 9 kategoriach singlowych oraz deblowych.

BADMASTER

Dla osób już grających raz w miesiącu, we współpracy z Kreatorem Sportowych Emocji, organizowany jest turniej badmintona z cyklu Badmaster Strefa Ruchu Książenice Grand Prix. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają rywalizacji i dobrej zabawy. Rozgrywki przewidziano w kilku kategoriach, zarówno singlowych jak i deblowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do rywalizacji.

  • Więcej szczegółów tutaj.
  • Koordynator cyklu turniejów - Kamil Sułkowski.

 

AKADEMIA SPORTU

Zapraszamy na zajęcia sekcji badmintona dla dzieci i młodzieży, która jest realizowana w ramach Akademii Sportu Strefy Ruchu Książenice. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki w małych grupach treningowych o różnym stopniu zaawansowania. W trakcie treningów uczestnicy zapoznają się z zasadami oraz doskonalą technikę gry. Badminton to sport, który doskonale rozwija koordynację ruchową bez obciążania stawów już od najmłodszych lat.

Treningi prowadzi doświadczony trener i ututułowany zawodnik - Łukasz Moreń

Gra na hali pozwala wyeliminować wiatr, który jest największym przeciwnikiem w trakcie gry. Przyjdź do Strefy Ruchu Książenice już dziś, i odkryj badmintona z dawnych lat!

Cennik

gry jednorazowe
6:00 – 17:00   15 zł
17:00 – 22:00   30 zł
weekend   30 zł
karnet do zrealizowania w ciągu 30 dni od aktywacji
8 gier 200 zł 8x 25 zł

Warunkiem stałej rezerwacji na cały sezon jest wykupienie karnetu. W ramach jednego karnetu jest możliwość odwołania 1 gry, którą należy odegrać w ciągu 2 tygodni. Okres ważności karnetu w uzasadnionych przypadkach może zostać wydłużony.

Strefa Ruchu Książenice oferuje:

  • 3 komfortowe boiska do badmintona z nawierzchnią sportową firmy Omnisport - rezerwacja mailem lub telefonicznie,
  • zajęcia indywidualne oraz grupowe z instruktorem dla dzieci i dorosłych,
  • wynajem rakiet oraz lotek,
  • zajęcia w szkółkach juniorskich,
  • rozgrywki w turniejach,
  • komfortowe szatnie z dostępem do sauny w cenie kortu.

W Strefie Ruchu Książenice znajdziesz także sklep pro-shop ze sprzętem i akcesoriami oraz serwis rakiet.