Badminton

DEDYKOWANA HALA DO BADMINTONA

Strefa Ruchu szybko stała się w okolicy pionierem  pod względem najlepszych warunków do gry w badmintona. Znajduje się tu hala z 3 komfortowymi boiskami z profesjonalną nawierzchnią sportową firmy Omnisport Tarkett. Do dyspozycji są również 4 specjalne maty, które po rozłożeniu na korcie tenisowym tworzą dodatkową przestrzeń do przeprowadzania turniejów badmintona na najwyższym poziomie. W Strefie Ruchu działają również szkółki juniorskie i dodatkowo organizowane są cykliczne amatorskie rozgrywki oraz profesjonalne turnieje. W obiekcie działa wypożyczalnia sprzętu.  

 

SEKCJA LEGIA BADMINTON SCHOOL

SEKCJA LEGIA BADMINTON SCHOOL dla dzieci i młodzieży działająca na terenie Strefy Ruchu jest prowadzona przez największy klub sportowy w Polsce Legia Warszawa. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy z klubu o bogatej historii i wspaniałych tradycjach sportowych. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu i prowadzone są w małych grupach, dzięki temu każde dziecko efektywnie korzysta z zajęć.

ABC BADMINTONA

ABC BADMINTONA to propozycja dla osób, które nigdy nie grały, a chciałyby spróbować swoich sił w tym sporcie oraz dla początkujących graczy, którzy chcą doszkolić swoje umiejętności. Raz w miesiącu organizujemy darmowe zajęcia z trenerem. Na zajęciach przedstawiamy zasady gry i uczymy podstawowych umiejętności, które dają solidne podstawy do dalszych indywidualnych ćwiczeń. W ramach zajęć uczestnicy bezpłatnie korzystają z kortów i sprzętu. Organizatorem cyklu zajęć ABC jest Fundacja Akademia Sportu Strefy Ruchu Książenice. Projekt jest dofinansowany przez Gminę Grodzisk Mazowiecki, dzięki temu zajęcia są bezpłatne.

Najbliższe terminy zajęć:

30 marca 2019 godz. 10:00

CENNIK

GRY JEDNORAZOWE
GODZ.   CENA/1H
6:00 – 17:00   15 zł
17:00 – 22:00   30 zł
weekend   30 zł
KARNET
ILOŚĆ GODZ. CENA/1H WARTOŚĆ
8 25 zł 200 zł

Stała rezerwacja na cały sezon wiąże się z wykupieniem karnetu. Karnet należy zrealizować w ciągu 30 dni od jego aktywacji. W ramach jednego karnetu jest możliwość odwołania 1h gry, którą należy odegrać w ciągu 2 tygodni. Okres ważności karnetu w uzasadnionych przypadkach może zostać wydłużony.

 

REZERWACJA

Telefonicznie: 22 720 02 12

Mailem: rezerwacja@strefaruchuksiazenice.pl

 

 

BADSTREFA

 

BADSTREFA to cykl profesjonalnych rozgrywek w badmintona dla dorosłych graczy organizowany przez Strefę Ruchu Książenice. Rozgrywki odbywają się w kilku kategoriach ze względu na poziom zaawansowania oraz z podziałem na kobiety i mężczyzn. Turniej zapewnia sportową rywalizację i jest to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w tym sporcie.  

 

DLACZEGO BADMINTON W STREFIE RUCHU KSIĄŻENICE?

  • dedykowana hala do badmintona,
  • 3 komfortowe boiska do badmintona z nawierzchnią sportową Omnisport,
  • zajęcia z trenerem indywidualne oraz grupowe dla dzieci i dorosłych,
  • zajęcia w szkółkach juniorskich,
  • atrakcyjne turnieje i zawody,
  • odpowiednie warunki do kibicowania,
  • komfortowe szatnie z dostępem do sauny,
  • sklep sportowy w klubie,
  • kawiarnia w klubie.
Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej informacji